יום ראשון , מאי 31 2020
ראשי / גיל אורן והדרה רוזנבלום מצטרפים לתנועת "גבעתיים מתחדשת"

גיל אורן והדרה רוזנבלום מצטרפים לתנועת "גבעתיים מתחדשת"

"התנועה שהקמנו מייצגת את כל תושבי ותושבות העיר, בכל הגילאים", אומר סיון גולדברג, מייסד התנועה. "הדרה וגיל הם חיזוק משמעותי לרשימת הצעירים. מדובר באנשי חזון המביאים איתם קבלות על עשייה אמיתית בתחומי קהילת הלהט"ב וכמובן חינוך".

הדרה רוזנבלום וסיון גולדברג
הדרה רוזנבלום וסיון גולדברג

לראשונה בגבעתיים, הוקמה תנועת צעירים א-מפלגתית בשם "גבעתיים מתחדשת" אשר תרוץ למועצת העיר בבחירות הקרובות שייערכו ב-30 באוקטובר. הרשימה, שכאמור תורכב מפעילים חברתיים בולטים אשר גדלו והתחנכו בעיר, מייצרת עניין הולך וגובר בעיר והציבה לעצמה כיעד להיות הסיעה הגדולה ביותר במועצת העיר אחרי סיעתו של ראש העירייה רן קוניק.

כפי שפורסם בעבר, בראש הרשימה יעמוד סיון גולדברג (25), פעיל חברתי בולט בגבעתיים. בעברו גולדברג למד בבית הספר היסודי "יגאל אלון" ובתיכון "אורט גבעתיים", כיהן כיושב-ראש מועצת הנוער העירונית בעיר, שירת בנציגות דובר-צה"ל בחיל האוויר, ובעשור האחרון מתנדב במשטרת גבעתיים. גולדברג משמש כיום כמנהל הדיגיטל של חברת טכנולוגיה מובילה ומוכרת העוסקת בתחום התיירות. במקביל לעבודתו, מסיים לימודי תואר ראשון במדעי המדינה.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות גבעתיים – להצטרפות
כל כותרות השבוע ישירות למייל – הירשמו כאן


גיל אורן
גיל אורן

רשימת הצעירים של גבעתיים ממשיכה להיות המרענן הרשמי של הבחירות למועצה, עם גיוס שני שמות בולטים ומפתיעים לרשימה: גיל אורן, פעיל חברתי ומוביל הקהילה הגאה בעיר והגב' הדרה רוזנבלום אשת חינוך בולטת, ומדליקת משואה ביום העצמאות ה-60 למדינת ישראל.

במקום הרביעי ברשימה הוצב גיל אורן, מחזיק בשנים האחרונות בתפקידי ניהול בתחום הביטוח והפיננסיים, ונכנס לפעילות הציבורית עם נסיון מוכח של עשייה וקידום נושאים חברתיים, בראשם הקמת קהילת "גאווה בגבעתיים", הפקת אירועים לקהילה וקידום נושא זכויות הלהט"ב בעיר.

הדרה רוזנבלום
הדרה רוזנבלום

במקום החמישי ברשימת הצעירים, הוצבה הדרה רוזנבלום, ילידת העיר גבעתיים, אמא לשניים וסבתא לשישה נכדים. לאחר עשרות שנים של הכנת משלחות הסברה ופיתוח תכניות מצוינות, ניהול ופיקוח על מנהיגות נבחרת וייצוגית וחינוך לדמוקרטיה במשרד החינוך, הדרה מצטרפת לרשימת הצעירים כשחקנית חיזוק מפתיעה, בעלת רקורד של עשייה חברתית וחינוכית בקנה מידה ארצי, שאף זיכה אותה להיות אחת ממדליקות המשואה ביום העצמאות ה-60 למדינת ישראל.


לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים –  גבעתיים ניוז
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה –  גבעתיים ניוז– כל מה שקורה בעיר


בהודעת ההכרזה שהתפרסמה ברשתות החברתיות ציינה הדרה: "החלטתי להצטרף לרשימת הצעירים של גבעתיים משום שיש צורך ברוח צעירה במועצת העיר. במשך שנים הייתי ועודני שותפה לחינוך צעירים, ואני גאה לקחת חלק בהתארגנות כזו של תושבים שגדלו והתחנכו בגבעתיים, שאכפת להם ואינם שייכים לאף מפלגה ארצית, כך שהמחויבות היחידה שלנו היא כלפי התושבים – ילדים, הורים, סבים וסבתות – כולנו."

סיון גולדברג, מייסד התנועה אמר על חשיפת המועמדים: "התנועה שהקמנו מייצגת את כל תושבי ותושבות העיר, בכל הגילאים, הדרה וגיל הם חיזוק משמעותי לרשימת הצעירים. מדובר באנשי חזון המביאים איתם קבלות על עשייה אמיתית בתחומי קהילת הלהט"ב וכמובן חינוך. נמשיך לפעול למען תושבות ותושבי העיר עם חשיבה צעירה מחוץ למסגרת. אני שמח ומברך על הצטרפותם לתנועת 'גבעתיים מתחדשת'".

 

תגובה אחת

 1. תושב גבעתיים

  מפלגת לווין פיקטיבית של גבעתיים שלנו של ראש העיר במטרה לגזול קולות מהמפלגות המתחרות בדגש על מרצ גבעתיים חופשית .
  קוניק בהיסטריה , ומנהל קמפיין מאוד דומה לזה של הליכוד ב-2015 בארצי , וזה לא מפתיע בהתחשב בזהות מנהל הקמפיין – איש ליכוד ידוע ומקושר .
  לא מפליא איפה שהוא עושה מה שעשה נתניהו ב-2015 ומקים מפלגה פיקטיבית (ביבי הקים את כחלון וכולנו) שכאילו היא אלטרניטיבה …
  אגב קוניק משקר ביודעין בעוד דבר. למושיק גולדשטיין יש הבטחה שהוא יהיה חבר בכל קואולציה עתידית והוא השותף מתחת לשולחן של קוניק בכל מצב . ראה את האין תגובה של ראש העיר לפרשת העתירה בחוק המרכולים , לשיתוף של גודלשטיין בקואלוציה ב2013 למרות שהוא היה שותף מובהק של בן שחר , האויב המר , היה שותף בכיר בהריסת המכתש ועוד .
  מאתה אמור פתק למועצה לרן קוניק = פתק להדתה ותמ"א 38 חסרת גבולות וחסרת הגיון .
  קוניק = מושיק גולדשטיין והתוצאה גבעתיים תהיה בני ברק דתית ואפילו יותר צפופה מהיום .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בית הספר בגבעתיים

שדרוג לשמעוני – בית הספר בגבעתיים עבר שיפוץ משמעותי