יום ראשון , מאי 31 2020
ראשי / גבעתיים / רוץ משה, רוץ: תוצאות סקר הבחירות הראשון של גבעתיים

רוץ משה, רוץ: תוצאות סקר הבחירות הראשון של גבעתיים

למרות שעדיין לא הכריז רשמית על מועמדותו, לפי תוצאות סקר שערכנו בימים האחרונים משה דץ זוכה ב-17.3 אחוזי תמיכה ראש בראש מול קוניק, המנצח ברוב מוחץ. דץ בתגובה: "מתאר לעצמי שאם אכריז זה יעלה"

משה דץ, צילום: יח
משה דץ, צילום: יח"צ

אם להודות על האמת, קשה לנחש כיצד יתפתח העיסוק באפשרות מועמדותו של משה דץ לראשות עיריית גבעתיים במערכת הבחירות המתקרבת. אחרי שרמז בכתבה ששודרה בתוכניתו של גיא פינס כי האופציה נמצאת על השולחן, אחרי שלא פסל את האפשרות שירוץ בשיחה עם כתבתנו ולאור מערכת הבחירות המנומנמת עד כה בגבעתיים, החלטנו, מערכת רמת גן גבעתיים ניוז, להרים את הכפפה ולנסות להריח את מצבו בשטח.

בסקר שפירסמנו בסוף השבוע שאלנו: מי יהיה ראש העיר הבא של גבעתיים? ולגולשים התאפשרה הבחירה בין ראש העירייה המכהן, רן קוניק, לזמר תושב העיר, משה דץ.

רן קוניק, צילום: באדיבות דוברות עיריית גבעתיים
רן קוניק, צילום: באדיבות דוברות עיריית גבעתיים

289 גולשים השתתפו בסקר. נתוני ההצבעה מבשרים על ניצחון מובהק של קוניק אבל גם מהווים נקודת פתיחה לא רעה לדץ. תוצאות הסקר: 82.7 אחוז תמכו ברן קוניק, 17.3 אחוז תמכו במשה דץ.

משה דץ נשמע נרגש מה מהתוצאות: "יפה. זה יפה מאוד כי עוד לא הכרזתי. אני מתאר לעצמי שאם אכריז זה יעלה. עוד לא אמרתי כלום. יאללה, תשלחי לי לינק של זה, שאני אוכל לנצור את זה".

מרן קוניק נמסר בתגובה: "אני מאחל הצלחה לכל מי שיבחר להתמודד".

על פי הנחיות ועדת הבחירות המרכזית – הסקר ביוזמת אתר רמת גן גבעתיים NEWS, הוא אינו מדגם מייצג ולא נעשה על ידי חברת סקרים. הסקר לא התבסס על שיטות סטטיסטיות מוכרות אלא הצבעה אינטרנטית. ולא ניתן להסיק ממנו מסקנות לגבי דפוסי הצבעה או עמדות של הציבור

5 comments

 1. עם כל הכבוד למשה דץ מעריכה אותו בצור זמר יוצר במאי מפיק אבל עימכם הסליחה לנהל מערכת ציבורית גדולה ומורכבת כמו העיר גבעתיים צריך יותר מזה אל תדחפו את דץ לפינה חבל שיכשל זהו כישלון ידוע מראש

 2. אריק בנדק חביב

  פאתטי.
  למה לא שאלתם לגבי סמוכה? לגבי ויוי וולפסון? ראש העיר הקודם שרוצה לחזור ?
  האם אני מזהה כאן איזו מגמת "וונאבי" – זיהוי הדאחקה כדבר אמיתי, א-לה-טראמפ? רק המרחק בין הדצ לטראמפ הוא כמרחק גבעתיים ממנהטן, בהחלט.

 3. נראה לי שכדאי לבדוק מי מריץ מועמד תלוש לחלוטין לראשות העיר, בידיעה שלא יזכה אך בטח ישיג כיסא או שתיים סביב שולחן מקבלי ההחלטות.
  רמז – להערכתי התשובה באחוזי בניה……

  • מענין מה אמרו על קוניק ליפני שניבחר שהוא שחקן פיפונג מה הוא ניהל אז קצת צניעות לא תזיק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בית הספר בגבעתיים

שדרוג לשמעוני – בית הספר בגבעתיים עבר שיפוץ משמעותי